O Firmie

Profesjonalny i rzetelny wykonawca

Firma INSTAL-EXPERT od 2006 roku wykonuje prace hydrauliczne oraz przyłącza wodne, gazowe i kanalizacyjne. Świadczymy usługi wysokiej jakości na terenie Wołomina i okolic. Podchodzimy rzetelnie do powierzonych zadań, zwracając szczególną uwagę na detale. Współpracując z nami masz pewność, że powierzone zlecenia zostaną wykonane dokładnie i terminowo.

W większości przypadków pomoc hydraulika wymaga natychmiastowego działania. Niby niepozorna usterka może nieść za sobą spore koszty i straty. Mamy tego świadomość, dlatego działamy kompleksowo wykorzystując przy tym naszą wiedzę i doświadczenie podczas realizacji prac dla klientów indywidualnych. Nie boimy się wyzwań, ponieważ każdego dnia zgłaszają się do nas klienci z różnymi problemami, które rozwiązujemy z pozytywnym rezultatem. Jesteśmy otwarci na pytania i sugestie, przez co możesz liczyć na naszą pomoc i doradztwo.

Przykładowe nasze realizacje

Co nas wyróżnia?

Wyróżnia nas otwartość i elastyczność w znajdowaniu rozwiązań najlepszych dla klienta. Pozwala to skutecznie działać w przypadku awarii, z którymi zgłaszają się do nas klienci. Ma to dla nas ogromne znaczenie, ponieważ do pracy podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Nasz zespół składa się ze specjalistów posiadających odpowiednie kwalifikacje, co pozwala zawsze stawać na wysokości zadania.

0
+
Lat działalności
0
+
Zadowolonych klientów
0
+
Wykonanych przyłączy

 Największą wartością jest zadowolenie klienta, przez co kładziemy szczególny nacisk, na jakość świadczonych usług oraz postępy w ich realizacji. Dlatego zatrudniamy specjalistów posiadających odpowiednie kwalifikacje, które są niezbędne do wykonywania prac hydraulicznych oraz przyłączy. Najlepszym tego potwierdzeniem są posiadane przez nas uprawnienia i certyfikaty.